Dzień dziecka 2023

“Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do prawdy”. Janusz Korczak

W pierwszym dniu czerwca obchodzimy DZIEŃ DZIECKA! W związku z tym dniem, gdzie każde dziecko powinno być uśmiechnięte, również u nas nie zabrakło ogromu atrakcji, by uśmiechy na twarzach dzieci zagościły.

Z samego rana naszą placówkę odwiedziła Kawiarnia Kociak – legenda Poznania, by umilić dzień naszych dzieci przepysznymi wielosmakowymi lodami oraz pluszakami i grami planszowymi.

Gdy brzuszki dzieci byłe już pełne słodkości i uśmiechy pojawiły się na twarzach z wizytą przybyli do nas przedstawiciele Wojewódźkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu obdarowując nasze dzieci książkami i słodkościami.

 

Gdy wszystkie dzieci wróciły już ze szkół na zewnątrz odbył się pokaz Kuglarzy, którzy rozpalili zainteresowania naszych dzieci pokazem tańca z ogniem.

 

Po pokazie, wszystkie dzieci kolejny raz dostały dużą porcję lodów z owocami, by na twarzach znów pojawił się uśmiech. Gdy brzuszki były już pełne dzieci wraz z kadrą pedagogiczną przygotowały sałatki i razem do późnego wieczora przy muzyce piekliśmy kiełbaski, zajadaliśmy się i świetnie się bawiliśmy.

“Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J.K.

« z 2 »

 


dom młodzieży
#DomMłodzieżyPoznań
#SalezjańskiePlacówkiOpiekuńczoWychowawcze
#Salezjanie

#poznańwspiera