Festyn Rodzinny 2023

W dniu 16.09.2023 w naszej placówce przy ulicy Sarmackiej 107 odbył się pierwszy Festyn Rodzinny.

W słoneczny wrześniowy dzień na terenie naszego Domu Dziecka zapanowała atmosfera zabawy. Bogaty program festynu sprawił, że nasz teren wypełnił się tłumem ludzi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Zabawy integracyjne oraz konkursy prowadzone były przez https://www.facebook.com/sdmmegafon a także https://www.facebook.com/fortduszpasterstwo . Nie zabrakło kolorowych warkoczyków, dmuchanych zamków https://www.facebook.com/agencjastarart , pokazów sztuk walki https://www.facebook.com/akademiajudopge , przepysznych lodów i waty cukrowej https://www.facebook.com/kawiarniakociak , brokatowych tatuaży https://www.facebook.com/FundacjaWuchta , pysznych słodkości https://www.facebook.com/slodki.kacik6 , zestawów McDonalds , przejażdżek na motocyklach oraz wielu nagród i niesamowitego jedzenia.

Na scenie odbywały się pokazy wokalne i taneczne. Prowadzone były zabawy ruchowe a także niesamowite konkurencje, w których udział brali wychowankowie oraz wychowawcy Domu Młodzieży.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego festynu ! Dziękujemy wszystkim gościom, którzy byli obecni i wraz z nami tego dnia świętowali pierwszy rodzinny festyn.

Mamy nadzieje że w przyszłym roku, pogoda również postanowi dać nam podczas festynowego dnia tak wiele promieni słońca !

« z 3 »

dom młodzieży
#DomMłodzieżyPoznań
#SalezjańskiePlacówkiOpiekuńczoWychowawcze
#Salezjanie

#poznanwspiera