Spotkanie opłatkowa 2019

W tym roku organizowaliśmy pierwsze wspólne  Spotkanie Opłatkowe dla dzieci, ich bliskich i pracowników Domu Młodzieży w nowym miejscu. Wiązało się to z wieloma wyzwaniami i trudnościami. Wszystko się bardzo dobrze udało, począwszy od pięknego przedstawienia Jasełkowego, poprzez  dzielenie się opłatkiem, wieczerzę przy wspólnym stole i śpiew kolęd .

Dziękujemy wszystkim za obecność, pracownikom i dzieciom za zaangażowanie i odpowiedzialność za to, aby ten dzień był wyjątkowy.

Szczególnie chcemy podziękować Pani Beacie Nowickiej  – Dyrektor Przedszkola Pszczółki za okazaną gościnność i udostępnienie nam miejsca, abyśmy mogli się spotkać, a także za upominki zebrane przez dzieci i przekazane dla naszych wychowanków.

Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym pomocnikom Mikołaja, ks. Witoldowi Drzyzgiewiczowi i jego parafianom z Rumi, którzy kolejny już raz wsparli nas, przywożąc prezenty dla naszych wychowanków. Mikołajowi pomagali w tym roku również uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu oraz uczniowie 1E LO im. Romka Strzałkowskiego w Suchym Lesie.

Dziękujemy za przybycie, życzenia i słodki upominek żołnierzom amerykańskim Pierwszej Dywizji Piechoty.

Dziękujemy również firmie Nivea za kosmetyki  i  firmie Wedel za słodycze.

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest czasem wyjątkowym, życzymy wszystkim naszym współpracownikom, przyjaciołom, rodzinom, aby te Święta były szczęśliwe, przeżywane w zgodzie, pokoju i radości.