Święto Trzech Króli 2024

21 grudnia 2023 nasi wychowankowie wraz z kadrą spotkali się podczas Wigilii Placówki. Spotkanie rozpoczęło się od magicznie przygotowanych przez dzieci jasełek. Następnie rozpoczęliśmy kolację wigilijną. Po uroczystości wszystkie nasze dzieci odwiedził Święty Mikołaj i wręczył wyjątkowe, wymarzone prezenty. Spotkanie wigilijne poprzedziły przygotowania świąteczne : strojenie domów, strojenie choinek.

 

24 grudnia 2023 nasi wychowankowie, którzy zostali na Święta w placówce spotkali się na kolacji wigilijnej. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy oraz spędziliśmy miło czas w domowej atmosferze.

31 grudnia 2023 nasi wychowankowie wraz z pracownikami, przygotowali domki do imprezy SYLWESTROWEJ. Chłopcy wykazali się ogromnym talentem, przygotowując nietuzinkowe potrawy !

W rytmie muzyki i świetnej zabawy przywitaliśmy NOWY ROK !

 

6 grudnia 2024 w Kościele św. Jana Pawła II w Poznaniu, nasi wychowankowie przedstawili jasełka dla lokalnej społeczności. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i pięknego przeżywania uroczystości Święta Trzech Króli.

 

Pragniemy podziękować wszystkim sponsorom, organizatorom, wychowawcom oraz osobom, które przyczyniły się do tego byśmy mogli pożegnać stary rok w magicznej atmosferze.

 

« z 3 »

dom młodzieży
#DomMłodzieżyPoznań
#SalezjańskiePlacówkiOpiekuńczoWychowawcze
#Salezjanie

#poznanwspiera