Rodzinny Festyn Radości 27.05.2018r

W maju mieliśmy okazję po raz kolejny wspólnie świętować z naszymi wychowankami, ich rodzinami, sąsiadami i zaproszonymi gośćmi.

Bawiliśmy się świetnie, mogąc wcielić się w rycerza podczas warsztatów historycznych, zostać artystą i własnoręcznie wykonać rzeźbę, namalować obraz czy spróbować swoich sił w jeździe na deskorolce. Zagrać w meczu piłkarskim czy siatkarskim. Posłuchać i zobaczyć jakie talenty mają nasi wychowankowie, oglądając ich występy na scenie, czy ręcznie wykonane prace. I wreszcie wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w Budce, tak aby ten dzień został nam na dłużej we wspomnieniach.

Festyn ten był szczególny, ponieważ już ostatni tutaj na ul. Wojska Polskiego. Dlatego szczególnie chcieliśmy podziękować wszystkim organizacjom  za współpracę, wolontariuszom, sponsorom za wspieranie nas i naszych wychowanków w różnorodnych formach. Oczywiście nie chcemy żegnać się na zawsze, zapraszamy do dalszej współpracy w nowej lokalizacji przy ul. Sarmackiej.

Wszystkim którzy z nami w tym czasie byli bardzo dziękujemy. Wielkie podziękowania dla pracowników i wychowanków, którzy wspólnie stworzyli ten dzień i sprawili, że był dobrym wspólnie spędzonym czasem.

 

p.  Małgorzata